Dla architektów

Podłogi  są w naszej ofercie już 10 lat. W tym czasie wykonaliśmy instalacje, które oprócz efektu „Wow!” dają unikalne możliwości treningowe, które wcześniej nie były osiągalne dla dotychczasowych rozwiązań. Jest to dowód na to, że podłoga jest „podstawą” do osiągniecia zamierzonego stylu i przy wydzielaniu stref w obiektach. Produkty  są już na polskim rynku coraz bardziej rozpoznawalne i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów jak i samych użytkowników. Na położone podłogi nie otrzymujemy żadnych skarg, ani reklamacji co utwierdza nas w przekonaniu, że są to jedyne podłogi sportowe klasy Premium, dostępne na polskim rynku.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz. Zapewniamy szkolenie z zakresu oferowanych artykułów, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne pod kątem zastosowania poszczególnych produktów.

Napisz do nas

Imię i nazwisko *
Nr telefonu *
E-mail *
Treść *
Administratorem zebranych danych osobowych jest firma Del Sport Sp. Z o.o. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)